Уряд вимагає завершити навчання у школах 30 червня – Львівська ОВАВиходячи з цієї ж дати також слід визначити граничні терміни подання заяв про вступ в 1-й, 5-й та 10-й класи.

На цьому наголосив директор департаменту освіти і науки Олег Паска під час брифінгу у Львівській ОВА.

Олег Паска повідомив,що департамент проаналізував інформацію щодо термінів завершення навчального року у різних громадах Львівської області. Виявилось, що ТГ встановили різні терміни його завершення – 5, 15 чи 25 червня. При цьому до цих дат шкільні адміністрації прив'язали граничні терміни подання заяв про вступ, зокрема,до 1 і 5 класів.

Такий різнобій не тільки вносить безлад в загальний навчальний процес, а й може призвести до того, що багато батьків просто не встигнуть подати заяви про навчання в обраних школах.

Олег Паска пояснив: «Уявімо собі, що навчання у початковій школі звершується 20 червня, і батьки четвертокласника готуються подати заяву до нової школи. Але в обраному закладі навчання закінчились 5 червня і термін приймання заяв вже завершився. Як подати заяву?

Тому вважаємо нелогічним встановлення різних строків завершення навчання у різних школах. Відтак департамент звертає увагу всіх закладів освіти всіх територіальних громад, що відповідно до постанови Кабміну №711, 2022/2023 навчальний рік завершується 30 червня», - наголосив Олег Паска.

Отже, департамент рекомендує усім навчальним закладам:

закінчити навчальний рік 30 червня;

термін подачі заяв в 1-й, 5-й і 10-й класи встановити, виходячи із дати 30 червня.

Рекомендація щодо свята «Останній дзвоник»

Наші випускники, серед яких багато дітей батьки котрих зі зброєю в руках захищають Україну від московської навали, не повинні бути позбавленні права отримати документи про освіту, грамоти та інші відзнаки в урочистій і святковій атмосфері – за непорушного дотримання усіх норм безпеки.Але остаточне рішення бути чи ні шкільній лінійці мають ухвалити педагогічна рада спільно з батьківським комітетом школи.

«Наша позиція така: якщо безпекові умови дозволяють, то наші діти не мають страждати від того, що у нас іде війна. Армія, державна влада, школи, батьки – ми всі працює для того, щоб наші діти були захищеними і щасливими, щоб вони здобули якісну освіту і щоб яскраві картинки з «Останнього дзвоника» на все життя закарбувались у їхній пам'яті», - додав Олег Паска.

Читайте також: У Львові фанати лєпса отримали повістки та звинувачення у хуліганстві, - ВІДЕО.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW