ВАКС відклав засідання щодо апеляції одеського мера Геннадія ТрухановаЗасідання із розглядом апеляційної скарги щодо рішення суду про застосування до міського голови Одеси запобіжного заходу у виді тримання під вартою з альтернативою внесення 13,42 мл перенесли на 16 травня.

Про це повідомляє Суспільне 

Суд відклали до моменту, коли захист зможе ознайомитися із апеляційною скаргою прокурора про заставу в розмірі 50 млн і надати доповнення до власної апеляційної скарги.

Апеляційна скарга від адвоката Труханова Лисака надійшла до суду 5 травня. На той час не було повного тексту ухвали суду, тож адвокат мав подати доповнення. На момент проведення засідання воно до суду не надійшло.

Лисак зазначив, що з урахуванням того, що безпосередньо перед судовим засіданням прокурор також подав апеляційну скаргу, йому потрібно більше часу для того, щоб ознайомитися із текстом.

Прокурорка САП Анастасія Андронова у коментарі Суспільному розповіла, що сторона обвинувачення просить замінити запобіжний захід Труханову на тримання під вартою із альтернативою у понад 50 млн грн застави:

"Суд задовольнив наше клопотання частково, застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та визначив заставу у сумі 13 млн грн. І ми подали апеляційну скаргу у зв'язку з незгодою із розміром альтернативної застави".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW