У Сумах для соцпрацівників придбали електровелосипеди8 електровелосипедів придбали для соцпрацівників КУ "Берегиня" у Сумах, аби вони могли їздити на них до своїх підопічних. Придбали транспорт, за словами директорки установи Інни Галіченко, за підтримки представників муніципалітету німецького міста Зіндельфінген. Їхня вартість становить 264 тисячі гривень.

Продукти, ліки і продовольчі товари відтепер соціальні працівники Сумської громади для своїх підопічних доставлятимуть на нових електровелосипедах. Пані Лариса працює в комунальній установі "Берегиня" і обслуговує сімох підопічних. Жінка розповідає: щоденно доводиться долати близько 10 кілометрів пішки, пише Суспільне.

"Вони знаходяться на різних вулицях, віддалено один від одного, тож дуже багато іде часу, щоб до них дібратися. А завдяки новому електротранспорту це зменшить час і на дорогу і збільшить час на обслуговування", - розповіла соцпрацівниця.

Подобається новий транспорт і соцпрацівнику будинку нічого перебування Роману Котовському. "М’яко їде. Дуже сподобалось, дуже буде гарно для нас. В будь-який момент сіли і поїхали. Раніше ми міським транспортом їздили", - розповів чоловік.

Окрім відвідування підопічних, розповіла соцпрацівниця Ольга Глушан, транспорт знадобиться і для працівників, які виходять на соціальні патрулювання міста. "Формується група і ми виходимо на вулицю по визначеному маршруту та виявляємо бездомних осіб. Проводимо інформаційно-роз'яснювальну роботу про послуги, які надаємо у нашому закладі. Що вони можуть отримати послугу ночівлі-притулку, отримати чай, хліб та ліжко-місце", - розказала жінка.

Придбали для своїх працівників 8 велосипедів за підтримки представників муніципалітету німецького міста Зіндельфінген, - розповіла директорка комунальної установи "Берегиня" Інна Галіченко. Їхня вартість — 264 тисячі гривень.

"В першу чергу ми звернули увагу саме на соцпрацівників, які обслуговують людей у віддалених районах. Це приєднані села до нашої громади де віддаленість одного села від іншого велика і між ними немає нормального сполучення", - розказала Інна Галіченко.

Велосипеди розподілили між соцпрацівниками Стецьківки, Піщаного, Пушкарівки та Битиці.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW