Реконструкція вул. Шевченка у Львові завершується: вкладено трамвайні колії, - ФОТОУ Львові триває останній етап реконструкції вул. Шевченка, на ділянці від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого. Тут вже повністю змонтували трамвайні плити і колії, а на ділянці від вул. Залізничної до вул. Яцкова почали копати лунки для дерев. Тож вже найближчим часом тут розпочнуть висадку нових зелених насаджень.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

"Підрядна організація продовжує активно працювати на відрізку від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого. Минулого тижня на цій ділянці завершено монтаж трамвайних плит, а також колії", - йдеться у повідомленні.

Окрім цього виконуються наступні роботи:

  • замощення бруківкою трамвайної колії;
  • облаштування тротуарів із парної сторони вулиці;
  • демонтаж покриття тротуарів із бетонної плитки біля будинку №31 на вул. Шевченка;
  • монтаж бордюрів для проїжджої частини, трамвайної колії та тротуарів;
  • підготовчі роботи для влаштування фундаментів під опори контактної мережі;
  • вже зроблено піщану основу під парковку навпроти будинку №31 на вул. Шевченка.

Нагадаємо, з 1 червня 2021 року розпочався ІІІ етап реконструкції вул. Шевченка – ділянка від вул. Я. Мудрого до вул. Залізничної. Вартість усіх робіт становить 186,6 млн грн. Довжина ділянки, яку ремонтують, становить 1 км.

Проєктом реконструкції вулиці Шевченка передбачено реконструкцію всіх інженерних мереж, влаштування проїзної частини і суміжних з нею нових трамвайних колій посередині вулиці, влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг, влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків. Також влаштування тротуарів і пішохідних зон із забезпеченням комфортних умов для пересування та відпочинку маломобільних груп населення, влаштування контактної мережі трамваю, вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору.

Проєктно-кошторисна документація розроблена у 2020 році проєктною організацією ТзОВ «Трамдорпроект» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».

Читайте також: У Львові відкрили новий мурал: кому присвячений, - ВІДЕО.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW