У Києві з‘явився мурал із зображенням розстріляного росіянами ніжинця Олександра МацієвськогоУ Києві з’явився новий мурал із написом «Слава Україні. Героям Слава», на якому зображений ніжинець Олександр Мацієвський.

Мурал створили на одній з будівель столиці й присвячений він пам’яті всіх загиблих під час війни. На стінописі зображений наш земляк з Ніжина - Герой України Олександр Мацієвський, який був розстріляний росіянами після вимовлених слів: «Слава Україні».

У Києві з‘явився мурал із зображенням розстріляного росіянами ніжинця Олександра Мацієвського, фото-1

Керівник Апарату Верховної Ради України В‘ячеслав Штучний зазначив, що мурал — це вшанування пам’яті всіх героїв, які щодня захищають Україну та віддають за незалежність і територіальну цілісність найцінніше, — своє життя.

«Ми завжди маємо пам’ятати про подвиг кожного нашого героя, кожної героїні, які ціною всього наближають Перемогу України над жорстоким російським агресором. І ця пам’ять має увіковічитися з покоління у покоління», — наголосив Керівник Апарату.

Автор муралу — французький художник Крістіан Ґуемі, відомий під псевдонімом С215.

У Києві з‘явився мурал із зображенням розстріляного росіянами ніжинця Олександра Мацієвського, фото-2

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW