Волонтер з Німеччини став вогнеборцем одного з підрозділів ДСНС на ДонеччиніСьогодні з волонтерською місією на Донеччину прибув працівник пожежної служби міста Нюрнберг у ФРН Нільс Таля.

З метою підтримки чергових підрозділів вогнеборців, зокрема, під час гасіння пожеж, проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, на деякий час він долучиться до роботи в одному з підпорядкованих підрозділів Головного управління ДСНС Донеччини.

Волонтер з Німеччини став вогнеборцем одного з підрозділів ДСНС на Донеччині, фото-1

"Така ініціатива має велику доцільність, оскільки забезпечує укріплення міжнародних відносин між відомчими службами та обмін досвідом", - зауважили у ДСНС.

Участь у роботі Головного управління дозволить пожежному волонтеру з ФРН поглибити свої знання і навички, зокрема, у роботі в умовах ведення бойових дій, та поділитися своїм досвідом з українськими колегами.

Волонтер з Німеччини став вогнеборцем одного з підрозділів ДСНС на Донеччині, фото-2

"Такий не типовий для сьогодення досвід стане важливим кроком у співпраці між відомчими службами різних країн та безумовно сприятиме покращенню якості роботи в умовах ведення бойових дій", - додають у службі.

Волонтер з Німеччини став вогнеборцем одного з підрозділів ДСНС на Донеччині, фото-3

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW