Стартував конкурс проєктних ідей на участь в урбаністично-культурному фестивалі «Майстерня міста Житомир 2023»Вже усьоме у рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» Житомирська міська рада та німецька урядова компанія «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» організовують урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста Житомир».

Головним завданням Майстерні міста є залучення мешканців до спільного подолання викликів громади, щоб житомиряни і житомирянки краще усвідомлювали власну відповідальність за своє місто.

Майстерня міста є діалоговою платформою для нових ідей, сучасних способів і можливостей розвитку громади.

Запланована дата проведення: 29 червня – 1 липня 2023 року.

Містян і містянок запрошують до подачі проєктних заявок, які спрямовані на розвиток громади відповідно до Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року(https://cutt.ly/j73qaO5) затвердженої рішенням сесії Житомирської міської ради від 07 лютого 2019 року №1359 (https://cutt.ly/z73qzee).

Звертаємо увагу, що цьогорічними пріоритетами Майстерні міста Житомир 2023 є «Зелене місто» та «Незламне місто». В рамках пріоритету «Зелене місто» запропоновані проєкти можуть бути спрямовані на вирішення наступних завдань:

  • формування та підтримка екологічно безпечного середовища;
  • формування екологічної свідомої поведінки;
  • досягнення європейських стандартів енергоефективності та енергозбереження;
  • збалансований розвиток зелених зон міста та передмістя.

Пріоритет «Незламне місто» охоплює наступні напрямки:

  • інтеграція внутрішньо переміщених осіб до Житомирської територіальної громади;
  • релокація бізнесу;
  • громадська безпека;
  • психологічна та емоційна стійкість під час війни.

Реєстраційну форму для заповнення проєктної заявки можна знайти за посиланням: https://cutt.ly/L79KvkV.

Після подачі проектної пропозиції, технічного відбору та формування короткого списку заявок організатори звʼяжуться з представниками відповідних організацій/ініціативних груп для більш детального планування заходів та бюджету на їх проведення.

З будь-яких питань щодо підготовки проєктних пропозицій можна звертатися на електронну адресу: [email protected] (в темі листа обов’язково вказати: «Запитання щодо підготовки проєктної пропозиції») або за телефоном: +38 (063) 145-72-74.

Заявки подані після 23.59 (UTC+2) 30 квітня 2023 року розглядатися не будуть.

З більш детальною інформацією про урбаністично-культурний фестиваль «Майстерня міста» можна ознайомитися на сайті «Інтегрований розвиток Житомира» (https://cutt.ly/x73et93).

Довідково:

Проєкт «Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ» виконується німецькою урядовою компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH». У ньому беруть участь Львів, Чернівці, Вінниця, Житомир, Подільський район Києва, Полтава, Мелітополь та Харків. Проєкт фінансують Уряди Німеччини та Швейцарії.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH підтримує уряд Німеччини в досягненні цілей у сфері міжнародного співробітництва заради сталого розвитку. Пріоритетними напрямами співпраці Німеччини з Україною є: ефективне державне врядування, енергоефективність і клімат, сталий економічний розвиток. Також особлива увага приділяється підтримці українських громад, що прийняли внутрішньо переміщених осіб.

Швейцарська програма співробітництва в Україні працює під егідою Посольства Швейцарії в Україні та спрямовує свою роботу на підтримку чотирьох основних напрямів: мир, захист і демократичні інститути, сталий розвиток міст, малі та середні підприємства і конкурентоспроможність, а також охорона здоров’я.

Джерело: Житомирська міська рада

Стартував конкурс проєктних ідей на участь в урбаністично-культурному фестивалі «Майстерня міста Житомир 2023», фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW