"Я не фанат такої музики": Андрій Данилко висловився про пісню тернопільського гурту TVORCHI для "Євробачення-2023"Відомий артист, шоумен Андрій Данилко висловився про участь гурту із Тернополя "TVORCHI" у пісенному конкурсі "Євробачення-2023".

Артист поділився своїми думками, щодо можливостей колективу здобути перемогу у шоу для України з їхньою піснею Heart of Steel. Зараз Данилко вже не поспішає робити прогнози, адже зараз не бере активної участі у житті конкурсу.

"Після "Євробачення" нашого я зовсім перестав робити якісь прогнози. Коли я сидів у Нацвідборі, я ще тоді робив якісь прогнози і міг їх зробити", - сказав Данилко УНІАН.

До речі, самому артисту конкурсна пісня не сподобалася, проте він все ж сподівається, що у Європі гідно оцінять виступ гурту. Данилко порадив думати не про місця, а зосередитися на гарному та ефектному виступі.

"Я не прихильник такої музики, проте це дуже суб'єктивно. Я дуже бажаю їм удачі. Я всім нашим бажаю удачі. Тисячу разів про це казав. Не треба думати про якісь місця. Треба гарно показати, треба гарно виступити, щоб усе було гідно. Все", - поділився Данилко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW