Відома співачка Настя Каменських відвідала дитячий будинок "Малятко" в ТернополіВчора, 23 квітня, відома українська співачка Настя Каменських відвідала дитячий будинок "Малятко" в Тернополі.

Це вже не вперше артистка у рамказ туру приїздить до малюків із подарунками. Вихователі та деякі із дітей впізнали співачку і зустріли її посмішками та оплесками. А директорка дитячого будинку Інга Кубей висловила вдячність за допомогу артистки, а також поділилася історією, як маленький хлопчик Артем завдяки позитивним враженням після зустрічі з Настею Каменських почав говорити: “Минулого разу Настя подарувала дітям море позитивних емоцій, один із хлопчиків почав говорити після зустрічі зі співачкою! Від Насті йде такий позитивний вайб, що це зовсім не дивно! Діти дуже тонко відчувають людей! Також ми дуже вдячні за тренажер “Павук”, до нас тепер щодня приходять батьки з малечею і займаються на ньому!”

Відома співачка Настя Каменських відвідала дитячий будинок "Малятко" в Тернополі (ФОТО), фото-1

“Діти — це неймовірно чисті та ніжні створіння, вони нагадують нам про моменти, коли й ми самі були маленькими, допомагають віднайти з закутків свідомості спогади про дитинство та найщиріші почуття всередині себе. Вони завжди кажуть, що думають, не вміють лукавити чи обманювати і це те, чого нам так часто не вистачає у світі дорослих. Кожна зустріч з дітьми — особлива, розвиток подій передбачити неможливо. Вона наповнює твоє серце любов’ю, а життя — сенсом. Сподіваюсь, вихованці усіх дитячих будинків знайдуть свої сім’ї якнайскоріше!” – зазначила співачка.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW