Погоня зі стріляниною: біля кордону в Одеській області затримали порушниківНа Одещині зі стріляниною затримували порушників кордону. Двох чоловіків призовного віку затримали при спробі незаконного перетину державного кордону поблизу села Нові Трояни Болградського району.

Про це повідомили у пресслужбі Ізмаїльського прикордонного загону.

Невідомих виявив прикордонний наряд за допомогою тепловізора. Вони досить швидко рухались в бік Молдови. Охоронці державного кордону відрізали їм шлях до кордону, висунувшись на своєму позашляховику.

Побачивши фари, чоловіки почали тікати від наряду. На неодноразову вимогу прикордонників не зупинялись, а після попереджувальних пострілів з автомата залягли у високій траві.

Скориставшись тепловізором, прикордонники виявили один лежачий силует правопорушника, а згодом інший. Жодних документів, що посвідчують особу, чоловіки з собою не мали. Говорили, що забули як їх звати й звідки вони, а в Молдову рухались для подальшого працевлаштування.

Згодом виявилося, що затримані проживають в м. Арциз Одеської області.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України на чоловіків склали протоколи за ч.2 ст. 204-1 КУпАП, а злісну непокору законному розпорядженню прикордонників – за статтею 185-10 КУпАП. Справи будуть переданні в суд для подальшого розгляду.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW