Поліція у Києві зупинятиме маршрутки з пасажирами під час повітряної тривогиУ Києві під час повітряної тривоги Києві приватні перевізники мають висаджувати пасажирів для безпеки.

Про це заявив директор департаменту муніципальної безпеки Київської міської державної адміністрації Роман Ткачук.

Важливі, актуальні та перевірені новини на нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Не забувайте підписуватись.

Ткачук зазначив, що, за інформацією Департаменту транспорту КМДА, 80% зупинок у Києві мають поруч хоча б підземні переходи, які можна використовувати для захисту.

Також чиновник розповів, що Департамент транспорту КМДА отримав вказівку про підготовку QR-кодів на зупинках, щоб з телефону можна було зчитувати інформацію про розташування найближчих захисних споруд.

За його словами, з патрульною поліцією Києва була розмова про те, що приватні перевізники не виконують рішення Ради оборони міста щодо зупинки транспорту під час повітряної тривоги, щоб дати можливість людям пройти до укриттів.

Про це ми розмовляли з патрульною поліцією. Вони під час повітряної тривоги мають зупиняти в тому числі і приватних перевізників і вимагати від них надання захисту для населення, – сказав директор департаменту муніципальної безпеки КМДА.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Києві перенесли впровадження безготівкової оплати в маршрутках на 9 місяців після закінчення воєнного стану.

Крім того, розповідали про те, що у Дарницькому районі Києва у вівторок, 7 березня, сталась дорожньо-транспортна пригода за участі трьох легкових автомобілів та маршрутки. Внаслідок ДТП на місці події утворився великий затор.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW