Мер Кам'янського провів робочу нараду щодо організації та проведення літніх загальноміських спортивних заходівМер Кам'янського Андрій Білоусов провів робочу нараду щодо організації та проведення літніх загальноміських спортивних заходів. Про це він розповів на своїй Telegram-сторінці.

Міський голова зазначив, що на нараді погодили попередній план. В травні відбудеться «Велодень-2023», в червні – загальноміський легкоатлетичний пробіг «Разом до Перемоги», на кінець липня запланували проведення фестивалю водних видів спорту, на серпень – «Парад Кам’янських чемпіонів». Восени планується організувати захід для молоді з військово-патріотичного виховання та інше.

Ми живемо і працюємо заради наших дітей. Іншого дитинства в них не буде, тож ми маємо забезпечити їм умови для всебічного розвитку та відволікти від війни. Всі загальноміські заходи будуть спрямовані на підтримку Збройних Сил України та проводитимуться з дотриманням правил безпеки. Точні дати та час проведення повідомимо заздалегідь, - написав Андрій Білоусов.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW