Чи потрібно переселенцям після переїзду ставати на військовий облік — роз’ясненняВнутрішньо переміщені особи, які змінили місце проживання у довідці, мають повідомити про це у відповідні органи.

Переселенці, які спочатку еваюкувалися в один регіон, але потім вирішили переїхати, мають перереєструватися. Для цього вони змінюють фактичне місце проживання у довідці ВПО. Разом з тим, у новому населеному пункті військовозобов'язані переселенці повинні знову стати на військовий облік.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики України. Там зазначили, що у військкоматі потрібно з’явитися протягом семи днів після прибуття до нового місця проживання.

Так, у разі переїзду призовники, військовозобов'язані та резервісти повинні прибути до відповідних органів для зняття з військового обліку. Вже на новому місці проживання необхідно знову завітати до військкомату.

Для зняття та постановки на військовий облік потрібно прибути особисто та мати із собою паспорт громадянина України і військово-обліковий документ.

Такий порядок прописано у Правилах військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затверджених постановою КМУ.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW