Девʼять років тому у Донецьку пройшов останній проукраїнський мітинг, - ФОТО, ВІДЕОДевʼять років тому, увечері, 17 квітня 2014 року, у парку Перемоги тисячі донеччан знайшли мужність взяти участь у мітингу "Молитва за Україну, який став останнім проукраїнським мітингом у Донецьку.

Фоторепортер 62.ua  Сергій Ваганов зафіксував для історії, цю останню спробу мирного спротиву проросійським бойовикам у Донецьку.

Девʼять років тому у Донецьку пройшов останній проукраїнський мітинг, - ФОТО, ВІДЕО, фото-1

Незважаючи на побоювання, мітинг пройшов мирно під охороною сотень солдатів внутрішніх військ та міліції та під прицілом десятків іноземних та вітчизняних телеканалів.

Девʼять років тому у Донецьку пройшов останній проукраїнський мітинг, - ФОТО, ВІДЕО, фото-2

Зі сцени виступили активісти, служитель церкви, голова незалежної профспілки гірників Донбасу, та два тодішніх кандидати в Президенти України - Олег Ляшко та Олександр Клименко.

Люди, які зібралися попри страх, продемонстрували свою рішучість боротися за єдину країну.

Девʼять років тому у Донецьку пройшов останній проукраїнський мітинг, - ФОТО, ВІДЕО, фото-3

Окрім прапорів та прапорців України, в руках вони тримали плакати проти федералізму, пропозицію Путіну "відійти за поребрик" та рецепт великоднього холодця з двоголового птаха

Девʼять років тому у Донецьку пройшов останній проукраїнський мітинг, - ФОТО, ВІДЕО, фото-4

Люди читали молитви, співали гімн України і заспівали непристойну пісеньку донецьких і харківських ультрас про президента Росії Володимира Путіна, яка стала хітом.

Девʼять років тому у Донецьку пройшов останній проукраїнський мітинг, - ФОТО, ВІДЕО, фото-5

У фіналі мітингу було розгорнуто гігантський прапор України. З гаслами "Слава Україні", "Героям слава", окрилені почуттям набутого єднання, люди з мітингу спокійно розійшлися.

Девʼять років тому у Донецьку пройшов останній проукраїнський мітинг, - ФОТО, ВІДЕО, фото-6Девʼять років тому у Донецьку пройшов останній проукраїнський мітинг, - ФОТО, ВІДЕО, фото-7

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW