Деякі українські міста й села не відбудують після війни: за яких умов населені пункти перестануть існуватиУнаслідок бойових дій та руйнацій, викликаних ними, деякі українські міста можуть просто зникнути з карти країни. Таку заяву зробила голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної власності, місцевого самоуправління, регіонального розвитку та містобудівництва Олена Шуляк.

Які населені пункти можуть зникнути з карти 

Олена Шуляк розповіла, що наразі є певна кількість населених пунктів, здебільшого сіл і селищ, які зазнали серйозних руйнувань унаслідок ведення бойових дій.

Щодо вже зруйнованих населених пунктів, на жаль, такі села та селища у нас є. Ми торік прийняли відповідне законодавство, яке стосується насамперед деокупованих територій, - зазначила чиновниця.

Також вона додала, що початок будь-якого відновлення може відбутись тільки після того, як буде проаналізовано декілька факторів:

  • економічний - чи повернеться бізнес, який буде працювати в конкретному населеному пункті;
  • демографічний - скільки людей буде там проживати;
  • екологічна ситуація - переробка зруйнованих будівель;
  • питання мінування територій.

Тільки після розгляду цих основних питань, влада зможе вирішувати, що можна буде відновлювати, а що ні.

Крім того, Олена Шуляк відповіла, що можуть бути такі міста й села, які ніхто вже відновлювати не буде.

На жаль, можуть бути такі містечка, але після детального аналізу та відповідних розрахунків, - зазначила вона.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW