У Харкові встановили новий рекорд України: намальовано найбільше зображення писанки, - ФОТОНа Великдень у Харкові встановили новий рекорд України - найбільше зображення писанки, нанесене фарбою на асфальті. Малюнком прикрасили один із парків у Салтівському районі.

У Харкові встановили новий рекорд України: намальовано найбільше зображення писанки, - ФОТО, фото-1Участь у заході взяв Харківський міський голова Ігор Терехов. Він зазначив, що ця робота - пряме свідчення того, що Харків відроджується.

У Харкові встановили новий рекорд України: намальовано найбільше зображення писанки, - ФОТО, фото-2«Попри те, що Салтівка - один із найбільш постраждалих районів Харкова, сюди повернулося багато людей, і тут вже панує життя. Ця писанка - символ добра і нашої перемоги. Вітаю всіх з Воскресінням Христовим! Щастя і мирного неба усім нам!» - зазначив Ігор Терехов.

У Харкові встановили новий рекорд України: намальовано найбільше зображення писанки, - ФОТО, фото-3Намальована писанка - найбільша в Україні. Її загальна площа становить 356 кв. м, до реалізації проєкту було залучено 750 осіб.

У Харкові встановили новий рекорд України: намальовано найбільше зображення писанки, - ФОТО, фото-4

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW