Житомирський обласний центр крові шукає активістів в територіальних громадах!Житомирський центр крові шукає активістів в територіальних громадах!

Для того, щоб мати можливість розвивати та поширювати донорство на теренах нашої області, Житомирський обласний центр крові активно співпрацює з об'єднаними територіальними громадами. Він прагне вдосконалювати систему заохочення потенційних донорів, саме тому просить у своїх підписників допомогти в цьому і стати частинкою важливої справи.

Обласний центр крові шукає активістів та волонтерів у територіальних громадах, хто зможе перебувати з нами в безпосередньому контакті і поширювати донорство у своєму місті/селищі (активно розповсюджувати інформацію серед місцевих каналів комунікації, розклеювати плакати, при потребі допомагати в організації Дня донора тощо).

«Просимо звертатися у приватні повідомлення або телефонувати за номером: +380 63 822 1962 та передавати свої контакти. Наш менеджер з Вами зв’яжеться. Щиро вдячні кожному, хто має можливість та бажання долучитися!», — зазначають в центрі крові.

Нагадаємо, що Житомирський обласний центр крові потребує донорів 3+ та 3– груп

Джерело: Житомирський обласний центр крові

Житомирський обласний центр крові шукає активістів в територіальних громадах!, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW