У Житомирі працівники КП «Теплокомуненерго» зібрали кошти на закупівлю дронів Mavic450 тисяч гривень на придбання дронів для нашої легендарної 95-ї окремої десантно-штурмової бригади зібрав колектив КП «Житомиртеплокомуненерго».

Щоб підтримати військовослужбовців, працівники комунального підприємства пожертвували на спільну справу свій одноденний заробіток.

«Ми вирішили один день своєї праці віддавати на підтримку ЗСУ. Ініціатива виникла після розмови з керівництвом 95 бригади. Хлопці сказали, що дуже нагальна потреба – це дрони, які дають розвіддані, вказують геопозицію ворога. Загалом за місяць ми зібрали 405 тисяч гривень. 370 тисяч із цих коштів ми витратили на закупівлю мавіків. Ми продовжимо збирати кошти, оскільки є бажання до осені купити ще джип для військових», - сказав Дмитро Рогожин, директор КП «Теплокомуненерго».

Кошти були направлені на рахунок Фонду громади Житомира, який і закупив три дрони.

«Ми з радістю підтримали ініціативу комунального підприємства, щодо закупівлі безпілотників. Це класичні базові моделі, які дуже потрібні нашим військовим. Адже «пташечок» багато не буває. Спасибі кожному, хто долучився до цієї кампанії. Тільки спільними зусиллями ми можемо здолати ворога», - говорить Жанна Соловйова, голова правління Фонду громади Житомира.

«Безпілотні дрони, обладнані камерою, використовуються для розвідки артилерії. Точна інформація, хороша картинка – це загалом основне, що потрібно для виконання бойової задачі. З початком повномасштабної війни, наші військові постійно проходять навчання з управління безпілотниками. Це новий крок для ведення бойових дій, який пришвидшує нашу перемогу.», - розповідає військовий.

Джерело: Житомирська міська радаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW