Рятувальники Буковини пояснили представникам духовенства, як запобігти пожежі в храміРятувальники Чернівецької області напередодні Великодня нагадали священнослужителям про правила пожежної безпеки у храмах.

З наближенням Великодніх свят рятувальники посилюють комплекс заходів, спрямованих на запобігання пожежам в храмах, - повідомило ДСНС Чернівецької області.

13 квітня фахівці Служби порятунку побували у культових спорудах міста Чернівці та Вижницького району, провели інструктажі в церквах, пояснивши представникам духовенства та прихожанам, як не допустити виникнення загорання. 

Рятувальники нагадали священикам основні правила пожежної безпеки, перевірили наявність у храмах  первинних засобів пожежогасіння та нагадали священнослужителям, як правильно ними користуватися. Рятувальники закликали священиків звернутися до прихожан, аби вони, у свою чергу, теж дотримувалися правил пожежної безпеки під час перебування у храмі – не тримали запалених свічок поблизу легкозаймистих предметів чи інших людей, слідкували за вогнем свічки.

Представників духовенства також навчили першочергових дій у разі пожежі в храмі та вручили відповідні пам’ятки.

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW