В Польщі відкрилася художня виставка "Маріуполь. Нескорений", - ФОТО12 квітня з ініціативи Посольства України в Польщі та за підтримки Віце-маршала Сейму Польщі Малгожати Гошєвської в будівлі парламенту Польщі було відкрито художню виставку "Маріуполь. Нескорений".

Про це повідомив посол України в Польщі Василь Зварич.

"Мав честь виступити на офіційному відкритті цієї виставки, оглянути яку прийшли депутати Сейму, польські урядовці, українська громада, а також велика кількість іноземних послів та дипломатів посольств з різних країн і континентів", - написав посол у Facebook.

Василь Зварич також привернув увагу до злочинів російського агресора в Україні та закликав зробити все можливе і неможливе, щоб притягнути росію до відповідальності і не допустити безкарності.

"Подякував Польщі, зокрема, за підтримку створення Спеціального міжнародного трибуналу щодо злочину агресії росії", - зазначив посол. 

На відкритті виставки був присутній український художник, куратор виставки "Маріуполь. Нескорений", член Національної спільки художників України Валерій Юричківський. 

"Щиро подякував в його особі усім українським художникам, які стали до бою на мистецькому полі бою, несуть правду про трагічні події в Україні світові та закликають і надалі допомагати Україні в її боротьбі з російським агресором задля нашої спільної перемоги", - повідомив Василь Зварич.

Фото: Василя Зварича / Facebook

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW