Бригади "Гвардії наступу" комплектуються технікою країн НАТО"Гвардія наступу" буде формуватися на озброєнні, яке приходить до України від західних партнерів. Про це в ефірі телемарафону повідомив командир бригадної артилерійської групи штурмової бригади Нацгвардії "Червона Калина" Вадим Москаленко.

"Буде все на сучасному озброєнні. Це набагато цікавіше, ніж на пострадянському, яке було в нас", — сказав Москаленко.

Він додав, що українським захисникам, наприклад, артилеристам, буде не важко навчитися працювати на західному озброєнні, оскільки на відміну від радянських зразків, де все виконується механічними рухами, там стоїть автоматичне наведення на ціль.

Набір до "Гвардії наступу" продовжили, оскільки не вистачає інструкторів для навчання великої кількості новобранців, а також тому, що частина бригади вже виконує бойові завдання, а частина ще комплектується.

Подати заявку до "Гвардії наступу" охочі можуть на сайті.

У Міністерстві внутрішніх справ показали, як бійці штурмової бригади "Спартан" проходять підготовку перед відправленням на фронт. Крім тих, хто прибув у межах програми "Гвардія наступу", в навчаннях взяли участь мобілізовані українці, а також ті, хто підписав контракт на військову службу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW