5 років позбавлення волі з іспитовим строком один рік за незаконні порубки лісу – на Житомирщині ухвалили вирок підприємцю5 років позбавлення волі з іспитовим строком один рік за незаконні порубки лісу – у Радомишльській ОТГ ухвалили вирок підприємцю.

За підтриання публічного обвинувачення прокурорами Радомишльського відділу Коростишівської окружної прокуратури місцевого жителя визнано винним у незаконній порубці дерев, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246 КК України).

Його засуджено до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком один рік.

Також судом задоволений позов прокурора про стягнення з обвинуваченого 550 тис. грн заподіяної довкіллю шкоди (частково – 40 тис. грн обвинувачений сплатив у ході досудового розслідування).

Як повідомлялося раніше, незаконні порубки дерев у державному лісгоспі у січні цього року скоїв приватний підприємець з Радомишльської ОТГ.

Обвинувачений на території Радомишльського лісомисливського господарства вирізав тополі, розпиляв їх на понад 120 колод та мав намір продати деревину. Проте працівники лісгоспу завадили йому отримати незаконний прибуток.

Деревину і знаряддя вчинення злочину – бензопилу вилучено та конфісковано в дохід держави.

Джерело: Житомирська обласна прокуратураAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW