На Хмельниччині збільшили час для продажу алкоголюВідтепер на Хмельниччині алкогольні напої можна буде придбати на дві години довше.

Перший заступник начальник обласної військової адміністрації Сергій Тюрін та начальник Хмельницького обласного територіального центру комплектування і соціальної підтримки Володимир Возний вчергове змінили спільний наказ щодо заборони продажу алкоголю.

Документ від 4 квітня уже оприлюднений на сайті ОВА.

Зокрема, у новій редакції викладено підпункт 1 пункту 1 цього наказу, де заборонено:

Торгівлю алкогольними напоями (крім пива та слабоалкогольних напоїв) та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських 2 засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів) з 23.00 до 09.00 години.

До цього алкоголь можна було придбати з 22.00 до 10.00, а в ресторанах — на годину довше.

Водночас, під забороною залишається торгівля алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів), особам у військовій формі одягу або з наявними знаками розрізнення військових формувань, сил територіальної оборони, добровольчих формувань територіальної громади та правоохоронних органів.

Читайте також:"Через аварію на мережі, будинки Кам’янця залишились без води".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW