Погода у Кривому Розі на місяць: яким буде квітень та початок травняСиноптики прогнозують, що у квітні у Кривому Розі буде часто дощити. Більшість днів пройде з опадами. Температура повітря при цьому підвищуватиметься і вже на почату травня сягатиме +22 °C.

Про це повідомляє 0564.ua, посилаючись на сайт «Gismeteo.ua».

На цьому тижні майже щодня йтиме дощ. Так, завтра, 5 квітня, у Кривому Розі протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Уночі очікується дощ. Вранці - без опадів. Удень знову піде дощ, який ближче до вечора може посилитися. Повітря прогріється до +13 °C. Максимальна швидкість вітру сягатиме 4-10 м/с.

В четвер, 6 квітня, у Кривому Розі протягом усього дня погода буде похмурою. Нічний дрібний дощ закінчиться ще до настання ранку, але вдень він розпочнеться та продовжиться до приходу вечора. Стовпчик термометру показуватиме +11 °C. Швидкість вітру – 8 м/с.

В п’ятницю, 7 квітня, у Кривому Розі очікується похмура погода, вранці можливе невелике прояснення, але безхмарним небо буде недовго. Без опадів. Повітря прогріється до +13 °C. Максимальна швидкість вітру сягатиме 7 м/с.

На вихідних, 8 та 9 квітня у Кривому Розі, починаючи з самого ранку й до пізнього вечора, небо у буде вкрите хмарами і дощитиме. Стовпчик термометру показуватиме +14 °C. Швидкість вітру – 5-6 м/с.

В понеділок, 10 квітня, весь день у Кривому Розі буде хмарним. Вночі та вранці опадів не очікується. Повітря прогріється до +15 °C. Максимальна швидкість вітру сягатиме 11 м/с.

З вівторка до суботи синоптики прогнозують дощі у Кривому Розі, найсильніший прогнозують в четвер. Стовпчик термометру в ці дні показуватиме +8 - +12 °C. Синоптики прогнозують сильні пориви вітру в ці дні – від 11 до 19 м/с.

В неділю, 16 квітня, погода буде хмарною, але без опадів. Стовпчик термометру показуватиме +14 °C. Швидкість вітру – 8 м/с.

Тиждень з 17 по 21 квітня пройде без опадів, сонце періодично з’являтиметься з-за хмар. Стовпчик термометру показуватиме від 16 до 21 °C.

У вихідні дні – 22 та 23 квітня у Кривому Розі йтиме дощ. Повітря прогріється до +17 °C.

В останній тиждень квітня погода у Кривому Розі буде мінливою – 24, 26, 29 та 30 квітня йтиме дощ, а в інші дні синоптики прогнозують періодичну хмарність. Стовпчик термометру показуватиме максимальну температуру +19 °C.

Травень розпочнеться з теплих сонячних днів. З 1 по 3 травня у Кривому Розі повітря прогріється до +22 °C.

В четвер, 4 травня, у Кривому Розі сонце періодично з’являтиметься з-за хмар. Синоптики прогнозують невеликий дощ. Стовпчик термометру показуватиме +22 °C. 

Погода у Кривому Розі на місяць: яким буде квітень та початок травня, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW