На Миколаївщині судитимуть "гауляйтерів" окупаційної "адміністрації Снігурівщини": проте підозрювані перебувають у розшуку,- ФОТОНа Миколаївщині судитимуть організовану групу "гауляйтерів" окупаційної "адміністрації Снігурівського району".

Як повідомляє Миколаївська обласна прокуратура,  у 2022 році, під час окупації військовими рф Снігурівської територіальної громади створено незаконний орган влади – так звану «Військово-цивільну адміністрацію Снігурівського району Херсонської області», керувати якою призначено 47-річного проросійськи налаштованого мешканця міста Миколаєва.

Псевдокерівник, усвідомлючи, що одноосібно він не зможе виконувати покладені на нього окупаційною владою обов’язки, створив стійке злочинне угруповання з числа місцевих мешканців. До складу групи він залучив колишнього мера Снігурівки та депутатку районної ради Баштанського району, яких призначив своїми заступниками. 

На займаних псевдопосадах зловмисники співпрацювали з окупаційною адміністрацією держави-агресора– так званої «ВЦА Херсонської області», висвітлювали свою діяльність в засобах масової інформації, проводили бесіди, наради, зібрання, приймали участь у інших публічних заходах з мешканцями м. Снігурівка, агитувати їх приєднатися до рф та підтримувати дії країни-агресора. 

Крім того, зловмисники, у період з 23 по 25 вересня 2022 року, на окупованій території Снігурівської територіальної громади організували та провели псевдореферендум щодо входження до складу рф.

Миколаївською обласною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох членів організованої злочинної групи за фактом колабораційної діяльності (ч. 3 ст. 28, ч. 5 ст. 111-1 КК України, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 111-2 КК України).

Підозрювані перебувають у розшуку. У ході досудового розслідування суд наклав арешт на майно підозрюваних – житлові будинки, квартири, транспортні засоби, земельні ділянки на загальну суму майже 8 млн грн .AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW