У супроводі окупантів вивозив ліс для будівництва фортифікаційних споруд: на Харківщині підозрюється лісничийЗа процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру лісничому за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

За даними слідства, лісничий Великобурлуцького лісництва ДП «Куп’янське лісове господарство» пішов на співпрацю з російськими військовими під час окупації смт Великий Бурлук, інформує Харківська обласна прокуратура.

Службовець погодився на пропозицію представників країни-агресора щодо свого нового «працевлаштування». Так, він обійняв посаду «лесничего Великобурлуцкого лесничества», незаконно створеного на базі українського ДП «Куп’янське лісове господарство».

Насамперед, чоловік забезпечував заготівлю деревини для окупантів. Після цього він у супроводі російських військовослужбовців вивозив деревину на автомобілях «Урал» та «Нива».

Від окупантів зрадник отримував заробітну плату в розмірі до 45 тисяч російських рублів. 

Наразі вирішується питання про оголошення підозрюваного у розшук. 

Під час досудового розслідування вилучено комп’ютерну техніку, в якій виявлено електронну документацію щодо діяльності незаконного «ГП «Купянское лесное хозяйство» Военно-гражданской администрации Купянского района Харьковской области». Проведено 8 комп’ютерно-технічних експертиз, за результатом яких виявлено та зафіксовано електронні документи щодо діяльності незаконно створеного окупаційною владою лісового господарства. 

Досудове розслідування проводять слідчі другого СВ ТУ ДБР, розташованого в м. Полтаві, другий оперативний відділ ТУ ДБР у м. Полтаві.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW