Зеленський заявив, що центр Чернігова хочуть внести до списку ЮНЕСКОУкраїна разом із міжнародними партнерами готує для історичного центру Чернігова статус Світової спадщини ЮНЕСКО.

Про це президент України Володимир Зеленський повідомив у своєму відеозверненні.

– Дякую гендиректору ЮНЕСКО Одрі Азулє за її увагу до України, за сьогоднішні зустрічі в Україні. Готуємо для історичного центру Чернігова статус Світової спадщини ЮНЕСКО. Такий самий статус, який нещодавно здобуто для історичного центру нашої Одеси, – заявив Зеленський.

Також він зазначив, як завжди, особливою честю було відвідати наших воїнів у шпиталі, які відновлюються після бойових поранень. «Подякувати за все, що вони роблять для України. Подякувати їм за віру в Україну, яку наші люди захищають, ризикуючи найціннішим – своїм життям».

– Вручив Чернігову відзнаку міста-героя, міста героїв. Чернігів бачив різних окупантів, різне зло, і захиститись від цього російського зла чи не найважливіше в нашій історії. Нагородив наших воїнів, які відзначились у захисті держави. І дуже важливо, подякував усім, хто забезпечує відбудову нашої Чернігівщини. Усе, що ворог зруйнував – ми відновимо, – заявив глава держави.

Володимир Зеленський наголосив, що Україна ніколи не буде країною руїн, як би про це не мріяли у Кремлі. Їхні мрії не збуваються.

Нагадаємо, 3 квітня Володимир Зеленський перебував з робочим візитом у Чернігівській області. Він відвідав село Ягідне, де російські військові примусово, як живий щит, тримали у підвалі школи 366 людей.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW