У "Дії" в тестовому режимі запрацювала ще одна послуга, яка має полегшити життя українців за кордоном: деталіУкраїнцям скоро може стати доступною ще одна електронна послуга, яка наразі працює в тестовому режимі.

Завдяки нововведенню громадяни зможуть підписувати європейські документи через «Дію. Підпис-EU», який має відповідати всім нормам eIDAS Европейского Союза.

Про це повідомив віце-прем'єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

У чому суть нововведення

Завдяки інновації в країнах Європи зможуть перевірити підпис, залишений людиною, та дізнатись, ким він був зроблений.

Однак наразі послуга проходить тільки бета-тестування.

Аби отримати можливість скористатись новою функцією "Дії", додаток треба оновити до останньої версії. Після цього там з'явиться два можливі варіанти підпису:

  • за українським стандартом (ДЕСТ);
  • за міжнародним стандартом (ECDSA).

Процес не змінився. Один клік очима, біометрія обличчя звіряється з біометрією у реєстрі – і ви укладаєте онлайн-контракт з іноземними партнерами, підписуєте заяву тощо, – зазначив Федоров.

Наразі, під час тестування, українці мають можливість підписати потрібний документ через «Дія.Підпис-EU» на двох платформах: Ig.gov.ua (ICEI) і на сервісі документообігу «Вчасно».

Варто зазначити, що це за останній час не єдина нова послуга, яка стала доступною в "Дії". Так, наприклад, українці зможуть отримувати таким чином електронні судові рішення.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW