Намагалися придбати товар через інтернет: на Миколаївщині шахраї ошукали жінок на 87 тисяч гривеньНа Миколаївщині поліцейські встановлюють особи аферистів, які ошукали кілька жінок, що хотіли придбати різні товари в інтернеті на 87 тисяч гривень.

Як повідомляє Нацполіція, зі слів 32-річної потерпілої, вона розмістила оголошення про продаж велосипеда на одному із сайтів купівлі-продажу. Заявниці написала невідома, що бажає придбати товар та надіслала їй фішингове посилання для введення реквізитів для оплати. Потерпіла вказала необхідні дані своєї картки і дані та вже через декілька хвилин з її банківських карток зникли майже 40 тисяч гривень. 

Майже аналогічним чином втратила 26 тисяч гривень 55-річна заявниця. Жінка намагалась придбати через неперевірений сайт купівлі-продажу ноутбук. "Продавець" надіслала їй фішингове посилання для заповнення реквізитів.

41-річна мешканка обласного центру вказала реквізити особового рахунку псевдобанкіру, який зателефонувавши їй, повідомив, що з рахунку потерпілої намагаються зняти кошти і для того, щоб убезпечити жінку від несанкціонованого втручання, потрібно вказати реквізити для перерахування коштів на іншу картку.

Поліція вкотре закликає громадян бути обережними при здійсненні покупок або продажу на інтернет-майданчиках. 

Замовляйте товар тільки накладеним платежем. Або ж купуйте тільки у перевірених інтернет-адміністраторів. Якщо продаєте товар, не переходьте за фішинговими посиланнями та не вказуйте повні персональні дані. Якщо вам зателефонували і повідомили, що ваша картка заблокована або ж є загроза несанкціонованого втручання, перевірте це у найближчому відділенні банку. Ніколи нікому не надавайте дані вашої картки та паролі, особливо незнайомцям по телефону.

Нагадаємо, у Миколаєві 64-річна місцева мешканка потрапила на гачок шахраїв, які під приводом нібито оформлення грошової допомоги, зняли з її рахунку 35 тисяч гривень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW