"В голосових зв'язках новоутворення, можу втратити голос назавжди": відома українська співачка шокувала зізнаннямВідома українська співачка та дружина репера Потапа Настя Каменських зізналась, що захворіла. У виконавиці проблеми з голосовими зв'язками.

На своїй Instagram-сторінці артистка опублікувала відео, де з хриплим голосом зізналась, що занедужала.

За словами Насті, в її голосових зв'язках з'явилося новоутворення, яке треба негайно лікувати. У гіршому випадку знаменитість може назавжди втратити голос.

"Друзі, я втратила голос через новоутворення у голосових зв'язках, яке наразі не дозволяє моїм зв'язкам повноцінно функціонувати. Мені необхідне термінове лікування, щоб відновити голос. Якщо цього не зробити зараз, можу втратити голос назавжди", - поділилася артистка.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

До слова, наразі Каменських перебуває у благодійному концертному турі містами України. Тож, через проблеми зі здоров'ям Настя була вимушена перенести на інші дати п'ять концертів – у Житомирі, Луцьку, Рівному, Тернополі, Хмельницькому. Настя додала, що зв'язки мають прийти в норму вже за декілька тижнів.

"Згідно з висновками лікарів, після термінового лікування, дотримання усіх рекомендацій та рекомендованого режиму — мій голос і робота зв'язок прийдуть в норму вже за декілька тижнів", - зазначила співачка.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW