Завдяки правоохоронцям Одещини з України видворили чотирьох осіб з оточення "вора в законі", - ФОТОПравоохоронці видворили з України осіб з оточення "вора в законі" "Лавасогли-Батумського".

Про це повідомив начальник Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції Андрій Рубель.

За словами правоохоронця, наприкінці лютого було проведено спецоперацію для затримання кримінальників. Тоді затримали двох "смотрящих". Окрім того, на підставі зібраних в ході слідства доказів шістьом представникам криміналітету повідомили підозру. Серед них - "вор в законі" на прізвисько "Лавасогли-Батумський", четверо так званих "смотрящих" - за держустановою "Одеський слідчий ізолятор" та за окремими її корпусами, за містом Чорноморськ, а також колишній "куратор" за цим містом.

Під час подальшого відпрацювання представників криміналітету правоохоронці встановили місце перебування чотирьох осіб з оточення "вора в законі". Один з них розшукувався правоохоронцями Молдови.

"З метою недопущення поширення ними злочинного впливу було прийнято рішення про їх примусове видворення, - повідомив начальник Департаменту, - відтак поліцейські спільно з працівниками обласного управління міграційної служби примусово видворили "друзів" "вора в законі", розшукуваного передали іноземним колегам".

Окрім того, усім цим особам заборонено відвідувати територію України упродовж трьох років.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW