Житомирянці Ірині Бондар — 19, а за плечима вже Чемпіонство! у планах — здобуття Олімпійської ліцензії!Житомирянці Ірині Бондар — 19, а за плечима вже Чемпіонство!

Іра — Чемпіонка Європи з вільної боротьби серед жінок U-23. Зараз готується до Чемпіонатів України та Світу, у планах — здобуття Олімпійської ліцензії. «Вагова категорія, у якій змагається Іра, вважається найскладнішою», — каже тренер Чемпіонки Михайло Христосов й додає: «Юнки, вагою у 70 кілограмів легко «підсушуються» до 62. Ірина ж важить всього 64. Тож їй важче боротися».

Борчиня згадує: перемога у Бухаресті далася відносно легко. Двох суперниць вона здолала з рахунком 9:6 та 10:0, відповідно. У фіналі зустрілася з французькою спортсменкою й виграла 5:1.

«Ми підтримуємо й надалі будемо допомагати спортсменам з Житомира, які прославляють наше місто на міжнародних, європейських аренах. Зрозуміло, що високий результат досягається і титанічною працею, і постійною увагою до відновлення: це і вітаміни, і спортивне харчування, і якісне взуття та одяг. Тому будемо підтримувати і вболівати!» — сказав під час зустрічі Сергій Сухомлин.

Джерело: Житомирська міська радаAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW