У Харківській області чоловік зґвалтував свою 11-річну сеструПоліцейські відділу метрополітену зупинили підозрілого чоловіка. При перевірці його мобільного телефону правоохоронці виявили відео та фото сексуального характеру за участі неповнолітньої дівчини.

Для подальшої перевірки інформацію передали до ВП № 1 Лозівського РВП. Поліцейські встановили, що 30-річний мешканець Балаклійського району у 2016 році був судимий за розбещення неповнолітньої, інформує поліція Харківської області.

Чоловік та 11-річна дівчина на фото - рідні брат та сестра по батькові. Дитина час від часу приїздила разом з рідними у гості до брата та його дружини. За словами дівчинки, з січня 2023 року зловмисник почав до неї проявляти сексуальний інтерес та вчиняти дії сексуального характеру.

Свої злочинні дії зловмисник знімав на відео та фотографував. Про те, що з нею робив брат, дитина нікому не розповідала.

Чоловік зізнався у скоєнні злочину. Його затримали в порядку ст. 208 КПК та повідомили про підозру у скоєнні злочину.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW