На Вінниччині повідомили про підозру посадовцю, який незаконно здійснив реєстрацію права власності 66 га державної земліДержавний реєстратор незаконно вносив інформацію про реєстрацію права власності до Державного реєстру. Внаслідок його оборудок земельні ділянки вибули з володіння держави. За таке правопорушення йому загрожує до 8 років позбавлення волі.

За словами начальника Могилів-Подільського районного відділу поліції Василя Ободовського, впродовж 2020-2021 років підозрюваний налагодив схему незаконної реєстрації права власності на землю у Могилів-Подільському районі вартістю біля 3 000 000 гривень.

Своїми діями 48-річний житель Вінницького району, займаючи державну посаду, сприяв вибуттю з державного володіння 33 земельних ділянок площею по 2 га кожна.

Злочинну діяльність посадовця задокументували слідчі Могилів-Подільського райвідділу. Оперативний супровід забезпечував відділ захисту інтересів суспільства і держави ГУНП у Вінницькій області за процесуального керівництва окружної прокуратури.

Під час обшуків у чоловіка вилучено документи, які підтверджують його незаконну діяльність.

На підставі отриманих доказів йому повідомлено про підозру у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислюваних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має доступ до неї) та ч. 3 ст. 365-2 Кримінального кодексу України (Зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги).

За вчинення таких дій підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі до 8 років.

Слідством вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

Джерело: https://vn.npu.gov.ua/AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW