Пошкодили майже сотню дерев: поліція затримала любителів березового сокуСьогодні, 22 березня, у тернопільському парку "Загребелля", затримали громадян, які здійснювали збір-заготівлю березового соку. Порушники пошкодили загалом 80 дерев.

Про це повідомляє Управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради.

Працівники Управління муніципальної інспекції Тернопільської міської ради, які виявили заготівельників, викликали правоохоронців та фахівців Державної екологічної інспекції у Тернопільській області.

«Громадянами було порушено Правила утримання зелених насаджень у населених пунктах, Закон України Про Природно заповідний фонд. Тож відповідно до чинного законодавства на порушників складено чотири адміністративні протоколи згідно з ст.152, ст.91 КУпАП», - інформують в Управлінні муніципальної інспекції Тернопільської міської ради.

Як наголошують в Управлінні, заготівля деревних соків у межах населених пунктів є порушенням природоохоронного законодавства та може завдати шкоди екосистемі та довкіллю. Тож громадян закликають шанобливо ставитися до збереження довкілля.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW