Захищаючи свободу та територіальну цілісність України, загинули четверо захисників із Вінниччини, серед яких є 19-річний військовослужбовецьПротягом останніх днів стало відомо про загибель дванадцяти захисників з Вінниччини: Губрій Дмитро з Немирівської громади, Олексій Донцов з Хмільницької громади, Роман Олексюк з Ладижинської громади та Карплюк Вячеслав з Могилів-Подільської громади.

18 березня 2023 року у запеклому бою з російським агресором, загинув Дмитро Грубій. Герою назавжди 19 років.

"21 березня 2023 року о 12. 00 год. відбудеться прощання з загиблим Захисником Губрієм Дмитром Руслановичем. Маршрут процесії по м. Немирову буде пролягати вулицями Соборна, Горького до пам’ятника загиблим воїнам, далі процесія пройде селами Мухівці та Шолудьки до помешкання Воїна. Чин похорону відбудеться 22 березня об 11.00 год. в с. Шолудьки" - йдеться у повідомленні Немирівської міської ради.

15 березня 2023 року під час виконання службових обов’язків в населеному пункті Мирноград Покровського району Донецької області загинув хмільничанин Донцов Олексій Вікторович, 28.06.1985 року народження.

Про це повідомив міський голова Хмільника Микола Юрчишин.

Захищаючи свободу та територіальну цілісність України, загинули четверо захисників із Вінниччини, серед яких є 19-річний військовослужбовець , фото-1

"Хмільницька міська рада та її виконавчий комітет, структурні підрозділи міської ради, старостинські округи та жителі громади висловлюють глибокі співчуття рідним захисника України. Вічна пам’ять Герою, який віддав своє життя за Україну!", – йдеться у повідомленні.

Із великим болем та сумом повідомляю, що 17 березня 2023 року, мужньо захищаючи нашу Батьківщину від російських загарбників, під населеним пунктом Невельське Донецької області героїчно загинув Роман Петрович Олексюк - військовослужбовець Збройних Сил України.

"22 березня о 10.00 на центральній площі міста розпочнеться траурний мітинг та прощання з Героєм. Прошу ладижинців взяти участь у церемонії прощання з Романом Олексюком, який виборював незалежність України.О 09.30 траурна процесія з тілом Героя рухатиметься з вулиці Наконечного,126 вулицею Будівельників до площі Фонтанів. Прошу земляків утворити живий коридор шани на останньому шляху нашого Героя Романа Олексюка" - йдеться в повідомленні Ладижинської громади.

12 березня 2023 року, захищаючи Україну, її незалежність, суверенітет та територіальну цілісність, на Луганщині загинув житель села Оленівка, гранатометник парашутно-десантного батальйону - Карплюк Вячеслав Миколайович 11.05.1988 року народження.

Про це повідомив про Геннадій Глухоманюк.

Щирі співчуття рідним і близьким.

Герої не вмирають!

Слава Україні!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW