На очисних спорудах Чернівціводоканалу модернізували резервуарУ Чернівцях модернізували один з резервуарів системи очищення води, яку отримують побутові споживачі.

На очисних спорудах Чернівціводоканалу модернізували один з резервуарів. 

Як розповіла начальниця водогону Марʼяна Халатурник, спочатку вивели в ремонт один з пʼяти фільтрів. Замінили дренажну систему, завантажили цеоліт, який поглинає більше шкідливих речовин.

Також замінили запірну арматуру. Це два затвори промивної і очисної води діаметром 600 та 800 мм. Раніше вони призводили до витоку води, бо були зношені. 

Далі водоканал планує відремонтувати ще чотири фільтри та запірну арматуру. 

Що таке цеоліт? 

У липні минулого року з представниками різних водоканалів, виробничих підприємств та керівництвом міста обговорювали проблему очищення води.

У цій практичній конференції також брали участь представники Сокирницького цеолітового заводу, вони розповіли про виробництво цеоліту, яке знаходиться на Закарпатті. Йшлося про мінерал, який ще називають «фільтр-сорбент». А все тому, що він не тільки фільтрує, а й сорбує бактерії та віруси, знижує загальне число мікробів. Цеоліт очищає воду від таких шкідливих елементів як: важкі метали, пестициди, радіоактивні елементи, нітрати, нафтопродукти тощо.

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW