Виконуючи бойове завдання поблизу Бахмута, обірвалося життя воїна з ТернопільщиниСумна звістка знову прилетіла на Тернопільщину. 9 березня на Бахмутському напрямку загинув озернянець Олег Миронович Штокало.

Як повідомляють у мережі Facebook, трагічне повідомлення в Озернянську громаду прийшло лише вчора.

Олег Штокало народився в Озерні в 1979-му. Навчався в в Озернянській школі. Захищати Україну від окупанта пішов минулого року. До масштабного вторгнення 24.02.2023 р. працював у сільському господарстві. Майже все доросле життя – водій. Тож і в Збройних силах України він кермував військовим автотранспортом. Спершу разом з побратимами Герой відбивав ворога на Запорізькому напрямку, а згодом направили по лінії оборони Бахмута. Возив на передові позиції все необхідне нашим воїнам. Його засік ворог. Виконуючи бойове завдання Олег загинув.

"Про нього в Озерні згадують як про добряка, спокійний і послушний. Багато років жив в селі Висипівці, де мав колись сім’ю. Він дорогий кожному! Він захисник України! Співчуваємо і схиляємо голови перед матір’ю Олега! Перед всією його родиною! Перед братом і сестрами! Перед його сином!", - йдеться у дописі.Редакція 0352.ua висловлює щирі співчуття рідним та близьким. Світла пам'ять Герою.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW