Сергій Добряк: Покровська громада – єдина на Донеччині, де діє міська програма фінансової допомоги за зруйноване житлоПід час апаратної наради окрему увагу приділили мешканцям напівзруйнованого будинку №4 у мікрорайоні «Сонячний». 

«Ще раз хочемо нагадати, що 80 тис. грн - допомога від міста, а не компенсація від держави, вона буде трохи пізніше. Покровська громада - єдина, яка має таку програму, - наголосив начальник Покровської МВА Сергій Добряк. - Власникам 25 квартир вже нарахована матеріальна допомога у вигляді 80 тис. грн. Маємо надію, що до кінця тижня вони отримають ці гроші. Також велика вдячність команді «Мій Покровськ» за те, що допомогли фінансовим ресурсом тим родинам, які не мають правовстановлювальних документів на квартири. Таких у нас 7, з них чотирьом вже кошти виплачені».

Сергій Добряк: Покровська громада – єдина на Донеччині, де діє міська програма фінансової допомоги за зруйноване житло, фото-1

Керівник додав, що 85% жителів зруйнованої багатоповерхівки вже вивезли свої речі. У цьому процесі активно допомогли працівники комунальних підприємств міста. Крім того, ДСНС допомагав у розборі завалів, демонтажі, вивезенні майна жителів. Компанія Метінвест надавала монтажний кран. Є надія, що до кінця тижня цей процес завершиться і будівлю можна буде остаточно законсервувати.

«Прошу всіх мешканців зруйнованої багатоповерхівки остаточно вивезти особисті речі, адже вже незабаром доступ до аварійної будівлі буде закритий. До речі, паркан вже готовий, охорона цього будинку силами Муніципальної поліції здійснюється. Тобто увесь комплекс заходів і для людей, і для убезпечення від аварійних ситуацій містом зроблено", - додав Сергій Добряк. 

Також мешканцям надається всіляка гуманітарна допомога у вигляді харчових продуктів, речей, одягу, посуду, постільної білизни та засобів гігієни. Готові надати свої послуги мешканцям мікрорайону «Сонячний» й фахівці Бюро технічної інвентаризації, а також нотаріусів, які теж відгукнулись задля пришвидшення оформлення необхідних документів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW