У Кам'янському завершать опалювальний сезон: мер назвав датуЗранку 15 березня мер Кам'янського Андрій Білоусов традиційно повіомив про ситуацію в місті.

Доброго ранку! Кожен з нас починає новий день з великим бажанням скорішої Перемоги України! Наші захисники ведуть запеклу боротьбу з ворогом. Наше завдання - працювати та допомагати їм в усьому. Весь вчорашній день ми прожили під звуки сирен. Вночі одна повітряна тривога сповіщала про небезпеку. На території міста надзвичайних подій не сталося. Мирного робочого дня всім!

Також міський голова повідомив про завершення опалювального сезону:

Шановні мешканці! З 20 березня у Кам’янському завершується опалювальний сезон. Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 16.12.2010 №511, з метою зменшення витрат природнього газу теплопостачальними підприємствами на потреби виробництва теплової енергії та з огляду на сприятливу середньодобову температуру зовнішнього повітря, виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення про припинення постачання теплової енергії споживачам усіх категорій з 20 березня 2023 року.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW