росіяни збили над Чорним морем американський літак MQ-9російські літаки зіткнулися з американським безпілотником MQ-9 над Чорним морем. Інцидент стався у міжнародних водах сьогодні вранці, 14 березня. За версією американської сторони, це був «небезпечний і непрофесійний перехоплення.

Про це повідомило Європейське командування ЗС США.

Один із літаків Су-27, виконуючи маневри, зачепив гвинт безпілотника MQ-9, внаслідок чого апарат втратив керування та впав у воду.

Про інцидент у Чорному морі вже поінформований Байден. У Білому домі стверджують, що Держдеп США має намір зв'язатися з росією. Уже Посол росії анатолій антонов у Вашингтоні викликаний до Держдепу.

У Білому домі заявили, що США продовжать польоти над Чорним морем

Також є заяви інших представників :

  • "Два російські Су-27 перехопили MQ-9 ВПС США. Один із Су-27 зачепив гвинт БПЛА, через що американським військовим довелося збити свій розвідник. Перед зіткненням Су-27 кілька разів скидали паливо та кружляли над MQ-9", - заявив Європейського командування ЗС США.
  • "Літак MQ-9 виконував звичайні операції в міжнародному повітряному просторі, коли він був перехоплений і збитий російським літаком, що призвело до катастрофи та повної втрати MQ-9. Непрофесійний вчинок росіян мало не призвів до краху обох літаків", - сказав генерал ВПС США Джеймс Б. Хекер.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW