На Дарниці у Києві відкрили меморіальну дошку активісту Сергію Машовцю, який загинув при обороні столиці, – ВІДЕОУ Дарницькому районі Києва відкрили меморіальну дошку активісту Сергію Машовцю, який рік тому добровольцем пішов захищати Київщину і загинув.

Про це повідомляє Київська міська військова адміністрація.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua» та читайте новини.

Як розповів голова КМВА Сергій Попко, Сергій Машовець був відомим громадським активістом, учасником Євромайдану. А 24 лютого він долучився до добровольчого загону територіальної оборони.

На жаль, 14 березня активіст загинув під час виконання бойового завдання в Горенці на Київщині. Йому було 32 роки.

Ця меморіальна дошка повинна нам нагадувати про його подвиг. Вона має нам нагадувати і про всіх добровольців, що поклали життя за Україну, вічна їм пам’ять! Честь тим, хто захищає Україну на всіх рубежах. Завдяки їм ми наближаємо мир після нашої Перемоги! Слава Україні!, – зазначив Сергій Попко.

https://t.me/VA_Kyiv/1157

Як ми писали раніше, в Ірпені Київської області встановлять стелу на честь загиблого українського захисника, відомого актора, телеведучого та громадського діяча Павла Лі.

Також повідомляли, що у Києво-Могилянській академії планують демонтувати меморіальну дошку, яка присвячена російському вченому Михайлу Ломоносову.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW