"Пенсія у цих людей не зросте": оприлюднено цінну інформацію для пенсіонерів, яких оминула індексаціяВ Україні відбувається індексація пенсій. При цьому виплати індексують більш як 10 мільйонам українців. Однак, незважаючи на такі масштаби, пенсії індексують не всім. Деякі громадяни почнуть отримувати оновлені виплати дещо пізніше. А для когось взагалі цьогоріч індексація пенсії не запланована.

Як інформує "biz.today.ya",  деякі пенсіонери дочекаються підвищення лише з квітня. Саме у квітні мають перерахувати виплати 600 тисячам літніх українців, які продовжують працювати після того, як вийшли на пенсію. Причому пенсії переглянуть не всім працюючим українцям, а лише тим, у кого з моменту призначення пенсії чи попереднього її перерахунку минуло не менше 24 місяців.

Ще одній групі пенсіонерів виплати індексують лише з липня. Для них відсоток індексації буде той самий, що й для тих 10 мільйонів, яким індексують пенсію у березні – 19,7%. Загалом, у липні варто очікувати підвищення виплат колишнім держслужбовцям, працівникам органів місцевого самоврядування, а також ученим.

При цьому деяким категоріям пенсіонерів цьогоріч виплати взагалі не індексуватимуть. Йдеться про такі групи:

працюючих пенсіонерах, які мають невеликий страховий стаж, а розрахунковий розмір їхньої пенсії нижчий за 2100 гривень;

колишніх працівників прокуратури;

громадян, які отримують пенсії у розмірі понад максимально можливу суму, встановлену законодавством України (зараз максимальна пенсія в Україні дорівнює десяти прожитковим мінімумам для осіб непрацездатного віку, тобто 20 930 грн);

одержувачах щомісячного довічного грошового утримання (таке утримання одержують судді).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW