День українського добровольця: в Дніпрі вшанували пам’ять полеглих захисників, - ФОТОСьогодні, 14 березня, відзначається День українського добровольця. З цієї нагоди у Дніпрі вшанували пам’ять полеглих захисників країни.

Про це повідомили в пресслужбі міськради Дніпра.

Із 2014 року саме наше місто стало батьківщиною добровольчого руху. Тут формувалися перші добровольчі підрозділи, які одразу йшли на фронт — протистояти російській навалі та сепаратизму.

«Хочеться сказати слова подяки всім тим людям, які за покликом власного серця пішли до лав добровольчих підрозділів, батальйонів. Які залишали свої родини та домівки. Які боронять країну. Ми завжди будемо пам’ятати та шанувати кожного і кожну з них», - наголосив мер Борис Філатов.

Зі свого боку голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак підкреслив, що незламність українського народу в боротьбі за майбутнє країни неодмінно веде до Перемоги.

«Вони кинули звичне життя, щоб вигнати агресора. Вічна пам’ять захисникам та захисницям, які вже ніколи не повернуться додому… Безмежна вдячність тим, хто нині боронить країну. Ви – наша гордість», - сказав він.

Голова облради Микола Лукашук закликав схилити голови у пошані.

«Ми в неоціненному боргу перед кожним захисником та кожною захисницею. Вічна шана усім героям», - зазначив посадовець.

Дніпрянин Андрій Шульга ще дев’ять років тому пішов захищати країну добровольцем, покинувши цивільну професію інженера. Каже: за ці роки вже повністю переналаштувався — і морально, і фізично. Нині він — підполковник регіонального управління сил ТрО «Схід», і своє майбутнє чоловік і далі бачить у служінні Збройним силам і народу України.

«Із 2014 року ви бачите, як все змінилося. Зараз армія — це не професія, це життя. В армії свої порядки та статути. Це честь, доблесть і відвага», - розповів він.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW