У Краматорську масово стерилізують безпритульних тваринУ Краматорську почали масово стерилізувати безпритульних тварин.

У березні цього року ветеринари Служби з питань утримання та поводження з тваринами одного з комунальних підприємств Краматорська розпочали робити перші операції зі стерилізації безпритульних собак та котів.Про це повідомляється на сторінці Краматорської міської ради у Фейсбук.
"Служба самостійно займається відловом, стерилізацією, лікуванням, вакцинацією та післяопераційним утриманням чотирилапих друзів. Керівник СКП "Ритуальна служба"- підприємства, на базі якого створено Службу, наголошує - системний підхід до стерилізації є першим і найважливішим кроком до зниження популяції безпритульних тварин у нашому місті", - йдеться у повідомленні.
У міськраді зауважили, що тварин не тільки стерилізують, а й надають їм кваліфіковану ветеринарну допомогу, а також роблять необхідні щеплення. Після стерилізації тварин планують влаштовувати у добрі руки або ж повертати назад в ареал.
"Головне, що подальшого розмноження вже не буде, а простерилізовані коти та, особливо, собаки стають менш агресивними", - додами у міськраді.
Перед випискою кожна стерилізована тварина після стерилізації отримає спеціальну кліпсу, аби люди могли бачити, що тварина не буде розмножуватись та отримала щеплення від сказу.
"Також дані про неї буде внесено до спеціально створеного муніципального реєстру безпритульних тварин, аби її подальшу долю та майбутні щеплення можна було системно відстежувати", - запевнили у міськраді.

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW