Українські спецпризначенці ліквідували дві вежі спостереження на території рфСпецпідрозділ Головного управління розвідки Міністерства оборони України «KRAKEN» здійснив успішну операцію у Брянській та Курській областях, під час якої було знищено дві автономні вежі спостереження "Муром". 

Про це повідомили в своєму телеграм-каналі, опоилюднивши відповідне відео.

Так, за даними військових, ці вежі могли бути використані противником для здійснення розвідувальних дій, а також для корекції вогню артилерії та ракетних комплексів.

За словами представника прес-служби спецпідрозділу «KRAKEN», військові використали сучасні засоби протитанкової боротьби, які дозволили ефективно та швидко знищити автономні вежі. В результаті операції не було жодного поранення серед військових.

Ця операція є ще одним успіхом спецпідрозділу «KRAKEN» в рамках виконання завдань забезпечення національної безпеки та оборони. Завдяки високому професіоналізму та військовій майстерності військових, Україна може бути впевнена в своїй здатності захистити свої кордони та національну безпеку.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW