У Миколаєві чоловік вже втретє самовільно підключився до газових мереж, - ФОТОУ Миколаєві, працівники Миколаївгаз виявили ще одного мешканця, який самовільно втрутився в газові мережі.

В компанії пишуть, що на цій адресі - вже втретє споживач підключається самовільно.

На цей раз вже з більшими зусиллями приховати свої дії, підключення відбулось на підземних комунікаціях, але бригада, яка виконує плановий огляд справності роботи газопроводів виявила незаконне підключення. 

«Наші бригади регулярно виконують обстеження газопроводів наших клієнтів. Це важлива робота, адже завдяки сучасній техніці ми можемо виявити пошкодження та вчасно виконати заміну мереж. Прикро, що є люди, які вважають, що можна жити за рахунок інших, сумлінних платників. Самовільне втручання в газові мережі є незаконним та небезпечним, через такі дії можуть постраждати інші люди, якщо самовільне підключення виконано технічно не вірно, це може призвести навіть до летальних випадків. Ми просимо всіх бути обачними та дбати про свою безпеку!»

З початку року виявлено 35 самовільних втручань у газові мережі.

Порушникам, які незаконно використовували газ – газопостачання припинено, на місце викликано поліцію для складання відповідних документів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW