Вдень російські окупаційні війська з важкої артилерії обстріляли Нікополь, - ФОТОПісля спокійної ночі день в області минув напружено. А саме – на Нікопольщині: там російські окупаційні війська з важкої артилерії обстріляли Нікополь.

Про це повідомив заступник керівника ради оборони області Микола Лукашук.

Постраждалих немає. Втім є руйнування: внаслідок атаки понівечено приватне підприємство, продуктовий магазин, п‘ять приватних домоволодінь і одну багатоповерхівку, неексплуатуєму будівлю та дві господарські споруди, лінії електропередач. В пошкодженій багатоповерхівці є світло, вода. Вдячний комунальним службам та міській раді Нікополя за те, що попри обстріли підтримують порядок в місті.

Більше ворожих атак на Дніпропетровщині протягом дня не зафіксовано. Але пам‘ятаємо, що загроза ракетних ударів зберігається. Ворог змінює тактику. Тому реагуйте на сигнали повітряної тривоги і не перебувайте під час сирени біля об‘єктів критичної інфраструктури.

Щохвилини українські Сили оборони стоять на варті нашого спокою, виборюючи мир для всієї України. В нас найкращі захисники і захисниці.

Покладаємося на наших воїнів, віримо в Президента, рухаємося далі. Разом – до спільної Перемоги!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW