Дієві засоби які допомагають запобігти запотіванню скла в авто: є в кожному будинкуПроблема запотівання лобового скла автомобіля може виникнути в будь-яку пору року. Найчастіше це відбувається навесні через високу вологість і перепади температур.

Що потрібно робити, щоб запобігти запотіванню  скла автомобіля

1. Спробуйте нанести піну для гоління, цей засіб допомагає ефективно захистити автомобільне скло від запотівання. Нанесіть піну на чисту тканину або мочалку і розподіліть її по внутрішній стороні лобового скла.

Залиште на 2-3 хвилини, після видаліть залишки. Піна для гоління створює невидиму захисну плівку на склі, запобігаючи накопиченню вологи. Таким чином, видимість під час руху значно покращується.

2. Завдяки крохмалю, що міститься в картоплі, лобове скло більше не буде запотівати.

Розріжте сиру картоплю навпіл і натріть нею внутрішню і зовнішню сторони вікна перед виїздом.

3. Змішайте невелику кількість оцту в одному літрі води. Змочіть розчином серветку і протріть лобове скло з зовні та з середини.

Причини, чому запотівають вікна зовні

Буває, що лобове скло запотіває зовні, а не всередині автомобіля. Це відбувається тому, що температура на вулиці нижча, ніж у салоні автомобіля, де працює обігрівач.

Це призводить до того, що через різницю температур волога накопичується на більш теплій ділянці скла зовні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW