Одружитись тепер можна не виходячи з дому: у "Дії" запрацювала нова послугаТепер українці, які хочуть офіційно узаконити свої стосунки, можуть подати заяву до РАГСу в онлайн форматі. На порталі "Дія" з'явилась нова послуга - шлюб онлайн. Необхідно просто вибрати потрібний РАГС, час та формат проведення церемонії розпису.

Як подати заяву онлайн

Точний алгоритм дій для подання заяви у своєму Telegram-каналі опублікувало Міністерство цифрової трансформації.

Аби не відвідувати особисто відділи Державної реєстрації актів цивільного стану для подання заяви про реєстрацію шлюбу, громадяни України можуть просто зайти на портал "Дія" і зробити все не виходячи з дому. До того ж, на все піде не більше 15 хвилин.

Інструкція

  • 1. Зайдіть на портал "Дія" та авторизуйтесь.
  • 2. Перейдіть до розділу "Сім'я".
  • 3. Оберіть вид послуги "Заява про шлюб".
  • 4. Оплатіть адміністративний збір.
  • 5. Підпишіть заяву за допомогою електронного підпису.
  • 6. Далі ваш партнер теж має підтвердити подання заяви. Для цього йому або їй треба теж авторизуватись на порталі "Дія". Потім зайти на електронну пошту та знайти лист із заявою, який надіслала "Дія". Перейти за посиланням у листі та підписати електронним підписом.
Одружитись тепер можна не виходячи з дому: у "Дії" запрацювала нова послуга, фото-1

Після завершення процедури обраний РАГС надішле вам лист з відповіддю про деталі щодо проведення церемонії. Далі ви маєте просто прийти до органу реєстрації актів громадянського стану у день її проведення.

Читайте також: Як образити свого кота: вчимося розуміти психологію тварин

Продаж фальшивих грошей та документів: подробиці про шахрайські схеми в УкраїніAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW